neljapäev, 26. november 2015

Jaanipäev


Talgutel uue kuue saanud külaplats ootas jaanitulelisi 22. juunil. Ilmataat oli seekord lahkem, väike seenevihm siiski ei puudunud. Jaaniõlu ja šašlõkk, jaanituli ja rammumehe valimine- need on Otsa küla jaaniõhtu traditsioonid. Koha peal küpsetasid kotlette Ardi ja Stiina. Uudsena oli kavas paberlennuki lennutamise võistlus kaugusele. Proovijaid oli palju, mõned lennukid maandusid viskaja selja taga, teised liuglesid lausa 18 meetri kaugusele. Võistluse võitis Kaire Zopp, kelle valmistatud paberlennuk maandus 18 meetri kaugusel. Meestest viskas Madis Kuuseorg enda lennuki 16. 75 meetri kaugusele ja lastest Jürgen 16,70 meetri kaugusele. Noorel mehel on tulevikku.
Rammumehe võistluse stardis alustas 9 noort meest: Marko, Rein, Aldo, Rain, Teemar, Janar, Timo, Silver ja tiitlikatsja Ardi. Esimese ala- 2 kanistriga jooks- tõi võidupunktid Silverile. Kivide tõstmine õnnestus kõige pareminiArdil ja see oli ka kõige ülekaalukam võit. Rehvi lappamise tehnikat valdab kõige paremini Ardi. Seni pole talle sellel alal keegi vastu saanud. Õllekohvri hoidmise võidu võttis Rein.
Kui plussid ja miinused kokku löödud, selgus, et 2015 rammumees on jälle ARDI KAARISTO. Teise koha saavutas JANAR KASELAAN ja kolmandaks tuli SILVER RAUK.
Täname sponsoreid: MARGUS RAUK- pani välja rammumees 2015 võitja auhinna, SILVER RAUK- rammumehe 2. ja 3. koha auhind ning külaplatsi hooldus, PEEP RAUK- šašlõkk lambalihast ja külaplatsi hooldus, VALERI SAVELJEV- külaplatsi hooldus. Aga ka kõiki teisi, kes nii jõu kui nõuga abiks olid, talgulisi, tänu kellele sai jaaniõhtuks külaplats kasutuskõlblikuks ja kõiki jaanilisi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar